Współpraca

Zarówno w przypadku wyceny obrazów, stworzenia dedykowanych prac oraz nawiązania współpracy artystycznej – zapraszam do kontaktu.

szczepan@jednorozekstudio.pl
instagram.com/rozek_one

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą w temacie projektowania graficznego, zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio:

JEDNOROŻEK STUDIO

 

Przestrzeń miejska i komercyjna
Zagospodarowanie powierzchni nadające świeży charakter architekturze. Murale miejskie, rysunki naścienne w firmach oraz prywatnych wnętrzach przedstawiające indywidualny styl. 

Niecodzienne dopasowanie do otoczenia przedstawiające nową rzeczywistość.

Mural Hetmańska Rzeszów

Projektowanie produktu
Kolekcja dla marki biżuteryjnej Cosmigold i odzieżowej Cosmiclothes. Nadruki na ubraniach, zestawy kolczyków i naszyjników z artystycznym motywem przewodnim.

Grafika kreatywna
Kompleksowa identyfikacja wizualna brandów oraz oprawa graficzna wydarzeń kulturalnych. 

Spójność i indywidualne podejście zwiększające rozpoznawalność marek. Kolaboracja z Agencją DOPE wypełnia portfolio działaniami związanymi z obsługa graficzną przedsiębiorstw i inicjatyw kreatywnych. 

Współpraca z lokalami
Ręcznie malowana ceramika, dedykowane etykiety produktów, nietypowe materiały drukowane. Urozmaicenie kawiarni bądź restauracji obrazami oraz sztuka ścienna wyróżniająca lokal na mapie gastronomii. Zaangażowanie w tego rodzaju projekty odzwierciedla stała współpraca m.in. z Kawą Rzeszowską, Fosą.